Jdi na obsah Jdi na menu
 


jak na zensky

2. 4. 2008

Důležité upozornění: Tohle není pro kluky, kteří neumí lhát, usmívat se a jsou zamlklí a nesmělí. Není to ani pro ty, kteří nedokážou odhadnout, kdy je třeba přestat otravovat. Dívku totiž zásadně neuháníme, ale dobýváme.

Tohle téma vás asi bude zajímat nejvíce. Moje rady vám ale nepomohou s vaší nesmělostí, tu musíte odbourat sami. Tohle není jen bezduchý návod. Hlavním prvkem jste vy!

Dívka na jednu noc

Doporučuji, abyste před tím již s někým spali, protože jinak vám dá první noc zabrat. Hold nejistota je svině. Nejlépe se loví s kamarádem. A ještě jedna rada: Nezamilujte se!

Doporučeným a osvědčeným lovištěm je diskotéka. Pěkně se oblečte a nezapomeňte na kondomy. Vím, že s nimi je to jako lízat zmrzlinu přes igelit, ale alespoň máte jistotu, že nebudete otcem. Takže teď hybaj do sprchy, čisté spodní prádlo a můžeme vyrazit.

Na diskotéce si vyberte klidné místo, ze kterého můžete ostatní pozorovat. Až v tom budete zběhlí, nabude pro vás problém odhadnout, která dívka vám určitě dá. Před tím, než začnete uhánět oběť, zjistěte si, jestli tam není náhodou s klukem. Pozorujte i její kamarádky. Pokud nemáte volný byt vy, snažte se najít holku, která už pracuje. (Není to pravidlo. Mnoho studentek má volno na kolejích, nebo rodiče někam odjeli, apod.)

Oslovení vybrané dívky může být jakékoliv (Od „Co to piješ, že to tak pěkně vypadá.“ až po „Neznáme se odněkud?“) Tanečníci mohou vyzvat k tanci. Pokud se chytne, jděte do toho. Pokud ne, dívek je tu přece více. Nejdůležitější otázka je: „Ještě bydlíš u rodičů?“ (Zjistíme tím, zdali má dotyčná volný byt. Pokud ne, rychle pryč.) Pozor! Neříkejte žádná osobní data! Telefon si vymyslete. Až budete u líbání, nasimulujte vzrušený dech a přitvrďte. Důležité je říkat, že ji milujete a že jste nikdy nikoho tak perfektního nepoznal. Hlavě se snažte dívku doprovodit domů. Musíte jít co nejdál! Ne před dům, ale před dveře bytu. Pokud se dívka zeptá: „Ty mě chceš jenom na noc, pak utečeš a já tě už nikdy neuvidím.“ Odpověď: „To není pravda, mám tě moc rád. Přece to, že mě pozveš dál, neznamená, že spolu budeme spát! O to mi vůbec nejde.“ Ale jde, že ano? Je to jak v pohádce O Smolíčkovi. Jak vás pustí dál, buďte ještě chvilku hodní a pak začněte s líbáním, hlazením a svlékáním. Pořád opakujte, jak ji milujete a to jí pořádně dokažte. Nezůstávejte do rána a neprobouzejte se vedle dívky. Raději utečte a slibte, že brzy zavoláte. Ha Ha.

Dívka pro delší vztah

Až vás omrzí spát pokaždé s jinou a vězte, že se tak jednou stane, dostanete chuť na dlouhodobý vztah. Takový vztah má nesporné výhody, ale na to přijdete sami.

Kde začít lovit? Kdekoliv.

Jak lovit?

 • S kamarádem: Kamarád je někdo, kdo vám v balení pomáhá. Začněte si hlasitě povídat o vybrané dívce tak, aby to zaslechla. Vykládejte si jak jí to sluší a že jste ještě nikoho tak pěkného neviděli. Sledujte ji. Pokud se chytá (usmívá se), můžete přitvrdit. Polemizujte o tom, jak se taková pěkná holka může jmenovat a podobně. Pokud to vydrží a nezačne sama odpovídat, nezbývá vám než se ptát. Pochopitelně se ptáme stylem: „Můžeme se tě zeptat, jak se jmenuješ? Víš, my se tady s kamarádem přeme a tak bychom chtěli vědět, jestli jsme se strefili.“ Jakmile se rozkecá, máte ji v kapse. Vyměňte si adresy, telefon. (Nejlepší je, rovnou si domluvit schůzku. Málokterá se vám totiž sama ozve.)
 • Sám: Tenhle způsob chce většinou čas. Na druhé straně můžete mít jistotu, že se vám při lovu nestane z kamaráda sok. Před tím, než dívku oslovíte, dívejte se jí do očí. Jemný úsměv s dávkou sebejistoty. Oběť musí mít dojem, že je pro vás na světě jen ona. (Už se mi stalo, že na mě dívka vyplázla jazyk, anebo nasadila zlý pohled. V tom případě si z toho nic nedělejte. Pořádně se s lehkým pohrdáním na ni usmějte. Tahle dívka není pro vztah, vy potřebujete veselou babu, která nemyslí jen na sebe a je do každého počasí.) Pak za ní jděte. Zeptejte se na cokoliv, hlavně navažte kontakt. Kecejte, bavte ji, vtipkujte. Musíte se ukázat v co nejlepším světle. Snažte se být nevšední. Dívka musí mít pocit, že nejste jako ostatní a že stojí za to si s vámi něco začít. Důležité je, abyste se ze začátku více ptali a později naopak více naslouchali. Pokud víte, že ji ještě potkáte, v klidu se rozlučte. Pokračujte příště. Až ji zase uvidíte, zeptejte se jí s úsměvem, jestli se na vás těšila, anebo jestli se jí o vás zdálo. Pokud nezdálo, naznačte, že je to škoda. Bavte se otevřeně a jistě brzy nadejde doba, kdy vás, nebo vy ji někam pozvete. Jestli jste ji potkali náhodou a už ji asi nikdy neuvidíte, musíte z ní vytáhnout telefon, anebo ji rovnou někam pozvat. Je to buď a nebo.
 • Se sokem: Zajímavé téma. Vše probíhá stejně jako v prvním případě. Vy ale necháte mluvit více kamaráda a sledujete dívčino chování. Svoji kariéru stavíte na chybách soka. Pokud něco přežene, nebo narazí na choulostivé téma, přicházíte na řadu vy a ukazujete svou nejlepší stránku. Ideální je vzít si dívku bokem a se zaujetím vyslechnout její problémy. Pokud vše jde dobře, máte vyhráno.

Uvědomte si, že se z neúspěchů učíte. Nebuďte z nich proto nešťastní. Největší nesmělost vás popadne, pokud se vám objekt velice líbí. Je to pochopitelné, protože vám začíná o něco jít. Dobré rady:

 • Cvičte se. Zkuste to na kamarádkách. Naučte se s nimi komunikovat. Poznejte, jak reagují.
 • Poslouchejte, co jejich partneři dělají špatně. Poučte se z jejich chyb.
 • Pozorujte, jak se chovají. Tak nejlépe poznáte, jaké téma zvolit, i kdy s ním přestat.
 • Zajímejte se, co čtou a poslouchají. Tak se dozvíte i věci, které byste sami nehledali, protože vás nikdy nezajímali. I když jsou to blbosti, rozšiřuje to váš všeobecný přehled, který je poměrně důležitý.
 • Lichoťte jim. ak poznáte, co nejvíce zabírá.

Jakou dívku zásadně nebrat

 • Zmalovanou a nafintěnou. Taková je jen do města a rozhodně není do každého počasí. A ta hrůza až ji jednou uvidíte po ránu! Nejdůležitější je přirozenost. Přetvářku nebrat!
 • Starší. Tohle platí pouze u těch, které často vykládají, kolik toho už zažily, jak jim už dávno ujel vlak a jaké jsou staré baby… Divili byste se, ale taková dívka může být jen o rok starší. Vy to budete stále poslouchat, vyvracet a nebude vám to nic platné. Nebrat!
 • Rozmazlenou. Tady není co řešit. Poznáte to celkem brzy, takže i přesto, že je to krasavice, rychle pryč.
 • Depresistku. Občas to trvá, než se ujistíte. Je neustále unavená, pláče, má migrény, stěžuje si na své okolí a vy to musíte řešit. Nebrat, stejně nic nevyřešíte a jen vám to znechutí život.
 • Superkrasavici, která se snaží být středem svého okolí. Ve vztahu jste jen ten druhý. Neustále se předvádí a vy jste jen módní doplněk. Sice dokážou být velice vášnivé, ale není to pro vztah. Krom toho vám jistě brzy zahnou.
 • Hloupou. V posteli celkem ujde, ale musíte jí všechno opakovat a vysvětlovat dvakrát. Obtěžuje vás stupidními otázkami a sny. Většinou jsou velice povrchní. Nebrat, i přes to, že vás vzrušují ty její nechápavě mrkající očička.
 • Nespolehlivou. Na rande chodí pozdě. Slibuje a nic neplní. Dá se to sice přežít, ale otravuje vám život.
 • Nerozhodnou. Vše nechává na vás, nikdy sama nic nevymyslí. Veškeré rozhodování přenechává vám stylem. „Já nevím, tak něco řekni (vymysli) ty, mně je to jedno.“ Tohle je problém většiny holek. V malé míře se to dá překousnout. Každopádně vás to bude později štvát.
 • Povrchní. Neustále vás upravují, zvláště když někam jdete. Pokud se odmítáte podřídit, je naštvaná. Trvá delší dobu, než si uvědomíte, do čeho jste spadli. Jestli nechápe, že pokud budete v saku, anebo v teplákách budete to stále vy, není o co stát. Tyhle dívky nemají smysl pro recesi. Baví se, pokud něco předvádějí ostatní. Pokud děláte blbosti vy, pozoruje druhé se strachem aby si nevšimli, že patříte k ní.
 • Náladová. Hrůza. Kolikrát nevíte, proč je na vás naštvaná. Najednou jí přeskočí a vy jste její největší miláček. Nenaleťte jí na to. Pokud vás baví omlouvat se za to, co jste neudělali, neustále se vyptávat co jí je a udobřovat si ji, jste zvláštní a dobře vám tak. Vy ostatní, nebrat!
 • Vdanou. Je perfektní, hodná, platí za vás, sex na jedničku, chápe vás a dokáže utěšit i poradit. Ideální ženská říkáte si. Sice si vyslechnete, jak jí trápí její muž, ale jinak pohoda. Pozor, nerozvede se! Pro kratší vztah je ideální partnerka, od které se můžete hodně naučit, delší vztah nemá budoucnost.
 • Sobeckou. Tak to je jeden z nejhorších případů. Myslí jen na sebe. Když si s ní chcete promluvit, tak se tváří jako že jí všichni ubližují. Svoji chybu nikdy neuzná, protože je "přece bezchybná". Pokud si chcete vztah udržet, tak se jí musíte dokonce omlouvat za to, co udělala ona. Pusťte ji k vodě. Ve vztahu by měli přece dávat i brát oba.
 • Takovou co je na peníze. Vy platíte úplně všude a pořád. A za co vlastně, za její lásku, sex? Zamyslete se nad tím. Nikde neexistuje pravidlo, že jen proto, že jste chlap, musíte stále platit ženským útratu. Navíc to není už dávno moderní. Ve vztahu jste si přece oba rovni, tak proč nemůže zaplatit jednou jeden, podruhé druhý. Nebo proč neplatit zvlášť.

Nelekejte se, pokud se vám zdá, že vaše dívka je jedna z těch, které nebrat. Tohle platí v extrémních případech. Jestli je váš vztah kratší a už teď vám vadí, ukončete to. Pokud vám vyhovuje a je fajn nevidím problém, proč s ní nechodit dál, zvláště pokud s ní chodíte dlouho. V opačném případě s ní zkuste promluvit.

Jakou brát všemi deseti

Někdo takovou hledá celý život, jiný ji najde napoprvé. Důležité je uvědomit si, že každý má své chyby. Proto je správná každá, u které dobré vlastnosti převažují ty špatné. Ale jaké jsou ty správné vlastnosti, to nechám na vás. Zde předkládám jen ty, které jsou ideální pro dlouhodobý vztah, případně pro manželství. Neotřípejte se, nikdo vás do chomoutu netlačí. Hlavně si nevybírejte takovou, za kterou se budete stydět.

Nejlepší je obyčejná, pěkná (nemusí to být krasavice), hodná dívka. (Doporučuji shlédnout její matku, abyste věděli, jak bude vypadat, až bude starší.) Měla by umět vařit, anebo nebýt proti tomu, se to naučit. Doma by měla pomáhat s domácími pracemi. Musíte mít jistotu, že se o vás postará a mít v ní podporu v to, co děláte. Hlavně musí být do nepohody, abyste se jednou nehádali, kvůli blbostem.

Měli byste si také umět představit, jestli s ní dokážete bydlet. Nejlépe se to projeví, když někdy zůstanete pár dní spolu. (Dovolená. Divili byste se, ale dívka může být perfektní, ale najednou zjistíte, že byste spolu nikdy nemohli žít.) Samozřejmě vás musí milovat a být věrná.

V sexu by měla vyhovovat. (Někdy to bývá problém, protože tyhle dívky jsou občas v posteli trochu uzavřené a uznávají jen základním sexuální praktiky. Mluvte o tom s nimi. Pozor na dívky, které říkají, že si to nikdy nedělaly samy, odsuzují to a tvrdí, že tohle je práce, kterou nechávají partnerovi. Při sexu na sebe nesáhnou a neukážou vám jak to mají opravdu rády. Tím jsou samy proti sobě.)

První rande

rande

Pokud máte s dívkou domluvenou schůzku, stojí před vámi to nejtěžší. Sbalit ji a políbit. Proto zde přináším několikero rad, jak vše zpříjemnit a urychlit. Je jen na vás, jestli se jimi chcete řídit.

Než vyrazíte z domu, dobře se podívejte na to, jak vypadáte. Ostříhejte si nehty, lehce se učešte a decentně! se navoňte. Samozřejmostí je osprchování.

Pokud si chcete zpříjemnit práci, kupte cestou červenou růži. Nenechte si ji zabalit, ani k ní nepřidávejte zeleň. Na rande vždy přijďte včas! Růži držte za zády. Dívku přivítejte slovy „Ahoj, moc ti to dnes sluší. Přinesl jsem ti tuhle růžičku. Doufám, že se ti bude líbit.“ Nakloňte se k ní a předejte jí růži. Možná právě teď je ten okamžik k prvnímu polibku, ale ne vždy to vyjde. Dívka je příliš překvapená a to je náš účel. Usmívejte se! Se slovy „můžeme jít?“ vykročte do:

 • kina: Tady snad ani není o čem psát. Pohodlně se usaďte a koukejte na film. Nezapomeňte dívku doprovodit domů. O čem kecat si přečtěte o kousek níže.
 • restaurace: Vyberte volný stůl, kde budete mít dostatečné soukromí. Sobě objednejte Mattonku, nebo kolu. Žádné pivo sakra, ne na prvním rande! Pokud něco říkáte, dívejte se jí do očí. Uvědomte si, že dívky většinou balí kluky dotyky. Proto dělejte to stejné. Snažte se jí občas dotknout. Pramínek vlasů jí vraťte za ucho a přitom se na ni usmějte. Řekněte, že má strašně pěkný oči. Pokud má ruce na stole, vezměte jí jednu dlaní dolů a pochvalte ji prstýnek. Přitom ji palcem pohlaďte přes prst s prstýnkem. Velice dobrý způsob je čichání. Pochvalte, jak pěkně voní, a zeptejte se, jestli si můžete čuchnout. Pokud ano, nakloňte se k ní a dotkněte se nosem krku. Sajte a pomalu postupujte směrem k uchu. Nos by se měl lehce dotýkat kůže. U ucha přestaňte se slovy: „To je nádhera, moc pěkně voníš.“ (Všimněte si její tváře, nemělo by jí to být nepříjemné. Naopak by se měla tvářit velice spokojeně.) Za deset minut, se zeptejte, jestli si ještě můžete čichnout, že bez té vůně nemůžete vydržet. Proceduru opakujte. Může dojít i k líbání. Pokud ne, vězte, že si to velice přeje.

O čem kecat:

Pokud dívka mluví sama, poslouchejte. Ale ne bezduše, zapojte se drobnými otázkami. Pokud nemluví, je to horší. Musíte ji rozmluvit, je to lepší než se na ni jen beze slova dívat, protože to dívky znejistí. Zkuste jednoduché otázky, ptejte se na koníčky, kina, hudbu, a pokud se opravdu cítíte, snažte se o nevšední otázky.

Ženský milují nevšední chlapy! Nechovejte se jako ostatní, snažte se je rozesmát. (Ale necitujte Felixe Holzmana, to nezbírá.) Pozor! Nikdy si nehrajte na drsňáka. Nevykládejte, jak byste někomu rozbili hubu ani se nechovejte agresivně. Pokud tohle uděláte, tak to můžete rovnou zabalit.

Chvalte. Samozřejmě to nepřehánějte a neopakujte se. Při takové konverzaci občas dojde na předešlé vztahy. Pokud dívka vypráví, že měla kluka, který byl v čemkoliv nevyhovující, nikdy ho neodsuzujte. Pokud si dívka stěžuje, že s ní nikam nechodil, vaše odpověď nebude „To je debil, to já bych s tebou šel kamkoliv.“ ale „Opravdu? Já jsem jinej. Já celkem rád chodím do kina, na výstavy, kamkoliv. Nesnáším stereotyp.“ Tohle a hlavně poslední věta neuvěřitelně zabírá.

Další dobrá rada je: Nemluvte sprostě! To šíleně odpuzuje, tak jako machrování. Místo „to byla ale p**a“ přece stačí říct „nezlob se, ale byla to, s prominutím, hrozná kráva…“

Nikdy se nechovejte jako debil. Naopak snažte se ukázat, že víte něco o všem. Hlavně nemluvte moc o sportu. Pokud však na něj přijde řeč, mluvte o něm spíše jako a svém koníčku, ale mějte na paměti, že nikoho rozhodně nezaujme kolik, kdo a kdy dal gólů. Jestli sport děláte, pochlubte se. To je v pořádku. Dívka ocení chlapa, který je sportovec. Pokud lžete, vynechejte podrobnosti. Ty si totiž dívky pamatují velice dlouhou dobu.

 • vaše minulost: Tohle je velice choulostivé téma, zvlášť když není co říct, anebo toho máte za sebou až příliš. Rozhodně malá lež nikoho nezabije. Nikdy nevykládejte, kolik jste měli bab a nechlubte se s tím! Vytvořte si vlastní minulost. Vynikající je říct: „Chodil jsem s jednou holkou skoro dva roky. (krátký, zasněný pohled) Ze začátku byla velice dobrá, byli jsme pořád spolu, ale pak jsme zjistili, že se k sobě moc nehodíme.“ Teď se vás dívka zeptá proč. Odpověď nechám na vaší fantazii. (Vhodné odpovědi: Prostě nám to neklapalo, byly jsme každej jinej; /Ona se hrozně změnila;/ Chtěla dítě a pořád o tom mluvila. Já se ale ještě necítil připravený; atd..) Pokračujte: „No a pak jsem chodil s pár holkama, ale vždy to bylo jen krátce. Měsíc, a tak. Prostě mi nevyhovovaly. Potřebuji holku, o kterou se mohu opřít, která mě bude milovat a se kterou budu trávit svůj čas. Takovou jsem ale nenašel. Pak jsem toho nechal. Myslím si, že ten pravý vztah jednou přijde, nejde to uspěchat. (dívka v téhle fázi přikyvuje) Ale na druhé straně mě už nebaví být pořád sám.“ Pochopitelně je důležité se jí dívat do očí a sledovat jak se chová.
 • její minulost: Vyslechněte, ale pozor. Pokud řekne: „Nedávno jsem se rozešla s klukem, byl hroznej. Já si teď musím dávat pozor. Musím se přesvědčit že jsi ten pravý“ – Konec, nemáte šanci. To není ve vás, ale v ní. I kdyby to byla ta nejlepší šukna, jděte od toho. Jinak vás to bude stát jen čas a peníze. Výsledek bude nulový. To podobné platí, pokud zasněně mluví (většinou v přítomném čase) o předešlém borcovi, který se s ní rozešel, a říká vám, co právě dělá, anebo kde ho v poslední době viděla. Bylo by bláhové myslet si, že jí dokážete, že jste lepší. Akorát vás to bude štvát a budete bojovat proti soupeři, kterého možná nikdy neuvidíte. Nakonec se s vámi rozejde a zkusí se k němu vrátit. Pohoří, ale vy budete v prdeli.

 

Pokud jste ji pozvali, zaplaťte a doprovoďte ji domů! Cestou domů jí řekněte básničku. (Apríl: Apríl, apríl apríl, na zahrádce chlap rýl, pojednou mu do úst, vletěl velký chroúst./ anebo: Sněží: Sněží u Stalingradu němci leží. Je jim zima, mají hlad. Nedobudou Stalingrad.) Čím větší hovadina, tím větší úspěch!

 • Před domem: Pokud jste ji ještě nepolíbili máte jedinečnou šanci, pokud k vám ovšem chová nějaké sympatie. Slovy: „Děkuji ti za nádherný večer, moc se mi líbil. Jsi perfektní, je mi s tebou moc dobře. Děkuji.“ Podívejte se jí do očí a se slovy „ahoj“ ji polibte. Pokud uhne, jste nahraní. Pokud ne, máte to v kapse. První polibek by neměl být francouzák, protože dívka zjišťuje, jak hluboké city k vám chová. To se jen těžko dá zvládnout, když se jí do úst tlačí cizí jazyk! Zlehka ji polibte na rty a chvilinku posečkejte. Obejměte ji a pokračujte v líbání. Přidejte trochu vášně a po chvíli i jazýček. Jemně, né až do krku. Hrajte si. Pak poodstupte. „Jsi nádherná, měl bych už jít. Kdy tě zase uvidím? Bude se mi o tobě zdát.“ Rozhodně neříkejte, že ji milujete. Mnoho dívek si myslí, že s ní musíte chodit mnohem déle na to, abyste to mohli říct. Raději řekněte, že vám na ní moc záleží. Poslední pusa, ahoj a odchod. Tak a první rande máte za sebou.

Počáteční vztah a jeho budování

Takže jak dál? Pokud si zapamatujete jednoduchá pravidla, jak se chovat k dívce, nebude pro vás začátek žádný problém.

 1. Vyvarujte se stereotypu. Choďte na výstavy, do parků, kina a podobně, alespoň do té doby, než vás dívka vezme k sobě domů. Naučte ji platit. Jednou vy, podruhé ona. (Tohle se dobře říká, ale v praxi je to horší).
 2. Zasvěťte ji do svých plánů a podnikejte je společně. Protože tohle je něco, co dívky velice těší.
 3. Zasvěťte ji do svých problémů. Partnerky rády řeší vaše psychické problémy. Nepřehánějte to ale, aby z vás nebyla plačka.
 4. Pochvalte ji jak vypadá, jaké má vlasy, a pod. Alespoň jedno (nenucené) chválení denně.
 5. Říkejte jí jak je vám s ní dobře.
 6. Předveďte jí, jak vám na ní záleží. Pokud od vás bude požadovat, abyste se viděli v nevšední dobu. Souhlaste, s tím, že jí řeknete: „Dobrá, sice mám „v tu dobu“ sraz s kamarádem, ale já mu zavolám a pokusím se to zrušit.“
 7. Pokud máte holku se kterou je vám dobře, neznamená to, že se vykašlete na všechny kamarády. Naučte se mít své soukromí a volnost. Později to oceníte.
 8. Nenuťte ji dělat veliká a osudová rozhodnutí. Ukažte jí cestu, kterou chcete, aby se její odpověď ubírala. Nenaléhejte!
 9. Představte ji svým kamarádům. Dívka ocení, že ji odhalíte své soukromí.
 10. Naslouchejte jí. Ptejte se, jak se měla v práci, škole, doma, … Tvařte se, že vás to zajímá, i kdyby to byly naprosté hovadiny. Ideální je věta: „Tak co jsi včera dělala?“ nebo „Jak jsi se měla?“
 11. Nečučte, sakra, po jiných babách, když jdete s tou svojí! Alespoň se na tu chvíli udržte. Tohle holky strašně uráží, a přestože nic neříkají a vy si myslíte, že to nevidí, pěkně je to štve. (Pokud náhodou uvidíte pořádnou šuknu a poklopec se vám začne sám otevírat, až přejde, podívejte se té své do očí a řekněte: „To byla moje spolužačka. Je to hrůza, projde kolem mě a ani si mě nevšimla.)
 12. Představte ji doma. Bude muset udělat to stejné a vy se pak dostanete blíže k ní. Do jejího pokoje a podobně.
 13. Občas jí řekněte, že vás vzrušuje. Vrhněte se na ni a vzrušeně ji líbejte. Zrychlete dech. Po chvilce přestaňte a řekněte: „Promiň, nemohl jsem se udržet, ale tady bychom tohle dělat neměli“ Tohle zabírá. Zvláště když ji hladíte po celém těle. Brzy se budete moci vyřádit u ní doma.
 14. Voďte se za ručičku. Je to normální a perfektní.
 15. Vymýšlejte blbosti, vždyť v každém chlapovi je kousek kluka.
 16. Každé pusa nemusí být francouzák. Měňte to!
 17. Nejdůležitější rada je: Naučte se říct „Omlouvám se.“ Pokud něco přeženete, řekněte to. Je to tisíckrát lepší, než to zahrát do autu. Předejdete velkým hádkám. Na druhé straně tato slova nepoužívejte každý den. Ztratila by sílu a význam.

Setkání s jejími rodiči

Dopředu se na ně poptejte. Hlavně na jejich zájmy a podobně. Ptejte se, jestli se jim budete líbit. Odpověď by měla být kladná. Přijďte slušně oblečeni. Musí mít jistotu, že mladík chodící s jejich dceruškou není žádný trhan. Mluvte slušně, pomalu. Pochvalte domácnost. Pokud vám něco nabídnou (jako, že určitě ano) vezměte si a pochvalte.

Používejte věty typu: „Slyšel jsem, že umíte velice dobře …“ Menším problémem bývá otec. Matka totiž od dcery o vás vše ví, ptá se a vy komunikujete. Otec většinou jen sedí. Vyvarujte se politiky. Otec má většinou tendenci vás zkoušet. Raději odpovězte, že nevíte. Pokud víte, nepodávejte odpověď s nadsázkou a chutí utřít tazatele. Odpovězte pokorně a klidně. Uvědomte si, že on je hlava rodiny a očekává se, že bude trochu důležitý. Dlouho to ovšem nevydrží. Nechají vás o samotě a vy máte kousek času na svoji milou. Opravdu jen kousek. Většinou vás ruší matka a nabízí jídlo a pití. Snaží se být milá a pohostinná, jak se na paní domu sluší a patří. Pokud vás někdy v budoucnu nachytá sama, zasype vás otázkami. Usmívejte se a v klidu odpovězte. Ukažte, že nemáte co skrývat a že jste nad věcí.

Matka, je nejdůležitější z rodiny. Pokud se s ní naučíte jednat, máte vyhráno. Sourozenci většinou mlčí, o to více řečí budou mít, až odejdete. To vám však může být jedno, nikdo je poslouchat nebude. Tak jak tak, se slušností nejdál dojdeš. To mějte vždy na paměti.

Poprvé spolu o samotě doma

Zapomeňte na šukání. V klidu. Nespěchejte. Povídejte si. Líbejte se a hlaďte ji po těle. Hlavně po hlavě, zádech a zadečku. Občas se lehce dotkněte prsou. Pak jednou rukou pod tričko a pomalu ho sundávejte. Líbejte ji na krk a postupujte níž. Lízejte prsa přes podprsenku. Sundejte ji. Vaše tričko by už taky mělo být dole. Říkejte, jak ji milujete, jak vás vzrušuje, a že je perfektní. Rozepněte jí kalhoty. Pomaličku jí laskejte kundičku přes kalhotky. Kalhoty sundejte. Mazlete se. Kalhotky by měly jít dolů až nakonec. (Znamená to, že bude šukačka.) Vemte její ruku a ukažte jí, jak to máte rádi. Mluvte, panebože, hlavně u sexu nemlčte! Nemyslím, abyste kvákali kraviny, to ne. Dívka chce slyšet, jak ji milujete a jak vás vzrušuje.

Pokud to jde, poprvé s ní nespěte. Naučte se nejprve poznávat její tělo. Poznat co a jak má ráda a hlavně co ji vzrušuje. Klidně se jí na to zeptejte. Bude to pro ni i pro vztah lepší. Sundejte jí kalhotky, tělo na tělo. Lízejte a používejte prsty. Jemně, zatraceně. Nikam je nervěte, jen lehce, na okraj. Dívky milují jemný sex a nechtějí, aby jim tam ty zatracený prsty někdo rval! Není důležité udělat sebe, ale ji. Dokažte, že nejste sobec! Řekněte jí, že má nádherný tělo, že se s ním rád mazlíte. Vychutnávejte si její vlhkost. Pokračování nechávám na vás, ale tohle mazlení klidně může trvat dlouho a vězte, že je kolikrát lepší než kdybyste jí ho tam strčili. Rozhodně váš vztah díky společnému sexu získá nový rozměr. Donuťte ji brát antikoncepční prášky. Bude to pro vás oba lepší.

Sex a nejčastější chyby

Ne každému to v sexu klape hned od začátku. Nejčastější chybou je, když vám něco vadí, ale vy o tom mlčíte.

 • Naučte se o sexu mluvit. Je důležité si říct, co a jak máte rádi. Vykládejte si svoje touhy a sny. Jedině tak mohou být dokonale splněny.
 • Naučte se mluvit při sexu. Je to hrozné, když vašich „deset minut“ sexu mlčíte jak ryba.
 • Polohy nemusíte střídat jak Cassanova. Důležité je najít takovou, v které vám to bude oběma vyhovovat. Avšak takových může být i více.
 • Experimentujte. Sex není jen o tom, že zhasnete, lehnete si do postele a souložíte. Zkuste vanu, či sprchu. Šátky na ruce a oči. Milování v kuchyni a hlavně hrajte hry! Hra spočívá v tom, že si rozdáte role (zákazník a prostitutka, lékař a pacientka, učitel a žákyně, atd.) a hrajete jako byste byli někdo jiný. Nejhezčí je, že se pěkně otevřete a jste schopní si říct i svá nejtajnější přání. (Tohle však dělá jen málo partnerů. Škoda, je to zábava.) Je pochopitelné, že všechny hry mají sexuální podtext. (lékař vyšetřuje jazykem, tam kde to pacientku „bolí“, učitel zkouší žačku ze sexuální praxe, atd.)
 • Vaše neschopnost by se měla setkat s pochopením. To se může stát každému. Dívka, která vás odsoudí a pomluví je kráva. Rychle pryč.

Pokročilý vztah, aneb bydlíme spolu

Bydlet se svou vyvolenou je ze začátku zvláštní. Nebojte se, zlepší se to. Jednou mi jeden můj kamarád radil, jak udržet vztah a přenést se přes případné problémy. Pojmenoval jsem to Tajemství lásky. Pozorně poslouchejte, rozhodně to stojí za vyzkoušení.

Až přijdete oba domů (třeba z práce), nesprchujte se. Jděte do ložnice a svlečte se do naha. (Každý zeslíká sebe.) Hupsněte pod peřinu a pevně se k sobě přitulte, tělo na tělo. Ležte spolu delší dobu, nemluvte, jen se snažte cítit a vnímat jeden druhého. Zde nejde o sex, (i když jeho dívka přiznala, že mého kamaráda občas cítí i v sobě) jde o ten pocit. Doporučuje se opakovat každý den. Zaveďte to jako pravidlo, hrozně to utužuje vztah.

Nevěra a zálety

Tohle se jistě někdy dotkne každého muže. Každý muž je lovec a dělá mu dobře oblblovat dívky kolem něj. Se svou dívkou si toho neužije, protože ji má již sbalenou. Nevěra má vícero druhů, ale nejčastěji se projeví, když ve vztahu něco postrádáte, anebo vám něco vadí. Podvědomě hledáte další spřízněnou duši, která doplní vaše potřeby. Pokud ji najdete, je možné že budete spokojenější. Ne však nadlouho. Pokud máte svou dívku rádi, snažte se, aby se nic nedozvěděla. Asi je to pěkně hnusné, ale taková nevěra, o které partnerka neví, váš vztah posiluje, protože vidíte problémy z jiného úhlu a lépe se řeší. Většinou dokážete své dívce říci, co vám na ní vadí, protože nemáte takovou obavu z toho, že vás opustí. Je však pravda, že vás milenka bude stát více času, peněz a lhaní.

Jestli chcete podvádět, naučte se lhát! Hrajte si třeba na vtipálka. Pokud se vás vaše dívka zeptá, jestli jí náhodou nezahýbáte, odpovězte: „Jasně že jo, teď mám jednu nádhernou holku. Včera jsem s ní spal, je vynikající.“ Usmějte se a pokračujte: „Co si o mně myslíš. Nechápu, jak jsi na to přišla. Víš, že tě miluji.“ Ptejte se, proč si to myslí. Tím můžete odbourat vaše případné chyby. Každopádně jednou se budete muset rozhodnout pro jednu, či druhou.

I když by se mohlo zdát, zahýbání není nic pěkného. Je třeba si uvědomit, že pokud se té své budete zdát divní, může se stát, že si najde někoho jiného. Jak to poznáte? Přemýšlí, nechce s vámi spát. Moc se s vámi nelíbá. Má větší sklon k hádání, anebo je zamlklá. Pokud se chová takhle, nemusí být ještě pozdě. Pravděpodobně poznala někoho, s kým je jí dobře, ale zatím s ním nespala. (Pokud s někým spala, většinou je k nevydržení. Přizná se, nebo vztah ukončí. Pak není co řešit, je konec. Nejhorší je taková, co vám zahýbá a vy nic nepoznáte. To pak bolí nejvíc.)

Chybu hledejte nejprve u sebe. Doneste jí květiny, vezměte ji do kina, nebo restaurace a promluvte si o tom co jí vadí. (Ne o tom jestli někoho má!!! To je chyba.) Většina vztahů se tímto dá zachránit. Pokud se vám to nepovede, nebuďte naštvaní. Jistě vás to vezme a bude trvat delší dobu, než alespoň trochu zapomenete, ale jednou najdete tu pravou. Ta, která vás opustí, není pro vás. I když byla dobrá a vy jste ji milovali, život tím nekončí. Dejte si pohov a začněte od začátku. Ta pravá přijde.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář